DOPLŇKOVÉ SLUŽBY


KONCEPT A MOODBOARD NA MÍRU

Máte představu o tom, jak by měla vaše akce vypadat, ale nevyznáte se v množství nabízeného nábytku a dekorací? Nevybrali jste si z našich vzorových setů? Máte starosti s plánováním a organizací a na zajištění inventáře a dekorací nezbývá mnoho času a vy si chcete být jistí, že to bude stát za to? 

Právě proto jsme tu pro vás!

Ať už se jedná o koncept celé akce nebo svatby, vymyšlení stylu sweet baru, vnitřní či vnější relax zóny nebo pánského či dětského koutku, rádi vám vytvoříme na základě vaší představy ucelený koncept se seznamem produktů a rozpočtem.  

Cena od 2 000 Kč
dle rozsahu služeb a složitosti konceptu akce

Balíček obsahuje:

  • úvodní schůzku v délce 1 hodiny v místě konání akce nebo online  (doprava na místo akce není započtena v ceně balíčku)
  • vypracování návrhu (moodboardu) 
  • vypracování produktového seznamu a rozpočtu
  • neomezené emailové a telefonické konzultace
  • komunikace s externími dodavateli

DOPRAVA

Den před akcí nebo svatbou řešíte úplně jiné záležitosti a nechcete trávit drahocenný čas vyzvedáváním nábytku a dekorací, po akci byste chtěli spíše odpočívat nebo nemáte k dispozici dostatečně velký vůz?

Rádi vám vybraný nábytek dovezeme až na místo, po akci odvezeme nebo zajistíme obojí. 

Cena za dopravu se stanovuje individuálně dle objemu a počtu zapůjčených kusů inventáře a dekorací. Částku za zajištění dopravy se dozvíte nejpozději v cenové nabídce, před jejím schválením z vaší strany. 

Při zajištění dopravy inventář a dekorace složíme vedle dodávky. Při vyzvedávání musí být vracené kusy připraveny na místě, kam je možné zajet s dodávkou a naložit je. 


STĚHOVÁNÍ A STYLING

Rádi vám zapůjčený nábytek a dekorace doneseme až do vámi vybraných prostor a vytvoříme styling podle předem dohodnutého konceptu. Při vracení opět odinstalujeme, odstěhujeme a naložíme pro přepravu. 

Cenu za tuto službu vám rádi stanovíme individuálně na základě váhy a počtu zapůjčených kusů a informací týkajících se lokality místa konání akce, případného výnosu do patra, možnosti využití výtahu a podobně.