Buďte kreativní!

16.04.2023

Přinášíme vám 5 tipů jak kreativně využít vintage inventář a dekorace na vaší příští akci!

Výzdoba je jedním z nejdůležitějších aspektů při plánování akce. Volba stylu výzdoby určuje náladu a atmosféru celé akce a může mít zásadní vliv na vytvoření nezapomenutelného zážitku pro vaše hosty. Jedním z nejlepších způsobů, jak dodat výzdobě jedinečný charakter, je použití nevšedního nábytku, dekorací a rekvizit. Vkusně sladěné historické a vintage kousky vaše hosty zaručeně zaujmou. 

Níže naleznete několik kreativních způsobů, jak při výzdobě vaší akce použít vintage nábytek a dekorace, jako jsou například stylová křesla, pestrobarevné koberce, cestovní kufry, rámy od obrazů nebo polštáře.

Odpočinkové zóny

Vytvořte pro své hosty útulné a intimní zóny pomocí koberců, vintage křesel a pohovek. Tyto kousky nejenže dodají vaší akci nádech elegance a sofistikovanosti, ale také poskytnou hostům pohodlný prostor pro odpočinek a společenské setkání. Pro dotvoření vzhledu přidejte barevně a stylově ladící polštáře a přehozy.


Fotokoutky

Použití historických rámů od obrazů a zrcadel jako foto pozadí je jedinečný a kreativní způsob, jak dodat vaší akci šarm a charakter. Tyto kousky vytvoří krásnou a romantickou atmosféru pro páry, které si pořizují svatební nebo zásnubní fotografie, nebo pro hosty, kteří chtějí zachytit speciální okamžik během vaší akce.

Dekorace stolů

Vintage rekvizity lze použít také jako výzdobu stolů pro slavnostní tabuli. Pokud plánujete slavnostní tabuli u kulatých stolů, použijte zajímavé rekvizity jako středovou dekoraci. Honosný vintage svícen, stojící mramorové hodiny nebo umělecká soška přitáhnou pozornost vašich hostů a rozliší zasedací pořádek.

Výzdoba vstupních prostor a welcome drink

Vytvořte velkolepý stylový vstup na akci a udělejte na vaše hosty skvělý dojem od první chvíle. Podávejte i welcome drink stylově`! Využijte například zajímavý kus nábytku, na který připravíte sklenky s šampaňským nebo šumivým vínem a pro dotvoření poutavé expozice použijte například vintage kufříky nebo sud s korkovými špunty. 

Výrazné kousky

Použití velkého, výrazného vintage kusu nábytku jako ústředního bodu výzdoby vaší akce je skvělým způsobem, jak vyjádřit styl vaší akce. Vintage zámeckou lenošku nebo proutěné paví křeslo lze použít jako rekvizitu pro foto koutek i jako jedinečné místo k sezení pro čestného hosta vaší akce. 

Začleněním historických a vintage rekvizit do výzdoby vaší akce můžete vytvořit jedinečný a nezapomenutelný zážitek pro vaše hosty. Díky půjčovně, která se specializuje na vintage rekvizity a dekorace, jako je naše neVŠEdní půjčovna, si můžete tyto kousky snadno objednat svou akci, aniž byste je museli sami složitě shánět, nakupovat, instalovat a po akci opět prodávat.

Kontaktujte nás a dozvíte se více o našem inventáři i o tom, jak vám můžeme pomoci udělat vaši akci nezapomenutelnou.